• Milí žiaci, vážení kolegovia,

verím, že počas letných prázdnin sme načerpali dostatok energie a prvého septembra vykročíme do nového školského roku s elánom, radosťou a chuťou do práce a vzdelávania. Ešte stále musíme nosiť rúška a dodržiavať hygienické opatrenia, ale dúfam že spoločným úsilím, zodpovednosťou voči sebe aj ostatným sa nám podarí vzdelávať celý čas prezenčne bez prerušenia vyučovania.

Všetkým žiakom, pedagogickým aj ostatným zamestnancom želám úspešný, bezproblémový a pohodový školský rok 2021/2022.

Mgr. Jana Chromíková, riaditeľka školy

ROZVRH-2-3-9-2021.pdf

• Začiatok školského roka 2021/2022

Milí žiaci,

organizácia začiatku školského roka 2021/2022 bude nasledovná:

1. Žiaci, ktorí budú počas školského roka bývať v internáte  sa ubytujú v stredu 1.9.2021 od 14 h do 19 h. Internát nebude v prevádzke cez víkend 4.9. a 5.9.2021 doobeda je zrušená z dôvodu nízkeho záujmu žiakov o víkendové ubytovanie.Žiaci, ktorí boli prihlásení na víkendové ubytovanie budú mať ospravedlnenú neúčasť na vyučovaní v dňoch 2.9.2021 a 3.9.2021.

2. Prvý deň školského vyučovania 2.9.2021:

·         začiatok vyučovacieho dňa je o 8.00 h,

·         žiaci prichádzajú priamo do tried alebo dielní podľa rozvrhu,

·         otvorenie školského roku bude o 8.30 h prostredníctvom školského rozhlasu v budove teoretického vyučovania,

·         sociálna referentka nebude prítomná, nevyhnutné písomnosti vybavia žiakom triedni učitelia,

·         učí sa 6 vyučovacích hodín do 13.30 h.

3. Školský poriadok:

·         Ak niekto nemôže nastúpiť v riadnom termíne na vyučovanie, oznámi to písomne na sociálny referát a odhlási sa zo stravovania.

·         Žiaci, ktorí sa budú stravovať v školskej jedálni musia mať zaplatený zálohový kredit 20 €, prípadne zostatok z minulého roku nesmie byť menší ako 6 €.

3. Bezpečnostné opatrenia:

·         Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom ochorenia COVID-19 ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy a internátu.

·         Všetci žiaci prinesú rodičom podpísané vyhlásenie o bezpríznakovosti alebo doručené prostredníctvom edupage.

·         Riadime sa pomocou školského semaforu zverejneného na: https://www.minedu.sk/skolsky-semafor/

Mgr. Jana Chromíková, riaditeľka školy