• Organizácia vyučovania od 10.1.2022

1. Učí sa prezenčne podľa rozvrhu pre párny týždeň.
            2. Ak niekto nemôže nastúpiť v riadnom termíne na vyučovanie, oznámi to písomne na sociálny referát a odhlási sa zo stravovania
            3. Všetci žiaci alebo zákonní zástupcovia neplnoletých žiakov pošlú prostredníctvom edupage vyhlásenie o bezpríznakovosti alebo ho prinesú podpísané v tlačenej forme.
            4. Internátni žiaci sa ubytujú v internáte v nedeľu 9.1.2022 od 16 h do 20 h. Ubytovanie sa poskytuje iba žiakom v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní žiaci). Testovaní žiaci sa môžu preukázať aj samotestom vykonaným na pôde internátu pod dozorom vychovávateľa.
            5. Z dôvodu bezpečnosti uvítame, aby sa preukázali negatívnym testom aj dochádzajúci žiaci, ktorí nespĺňajú podmienku OP, ideálne všetci žiaci školy. Samotest je možné vykonať aj na našom ZÚ dňa 10.1.2022 od 7.30 h.
            6. Aktuálne informácie o očkovaní alebo prekonaní ochorenia COVID-19 nahláste na ZÚ.
            7. Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom ochorenia COVID-19 ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy a internátu.
            8. Riadime sa pomocou školského semaforu verzia 1.6 (PDF súbor)

Všetkým želám úspešný a šťastný nový rok 2022.

Mgr. Jana Chromíková,