• Zenit 2022

V dňoch 17. - 18. 10. 2022 prebehlo školské kolo ZENIT 2022 v kategórii R v ručnom spracovaní kovov.

Zúčastnili sa žiaci III. MOSZ.

Prvé tri miesta obsadili:
            1. Matúš Uríček
            2. Peter Váha
            3. Marek Lisický

Matúš Uríček postúpil do krajského kola.

• Kam na strednú

Dňa 13.10.2022 sme sa zúčastnili prezentácie školy na  podujatí ,,Kam na strednú" pod záštitou Trnavského samosprávneho kraja v Dunajskej Strede.

Prezentácie sa zúčastnili: Ing. Zuzana Jakubová, p. Karol Czíferi a žiačka Simona Nagyová.

• Informácia o zmene stravovania žiakov

Od 10.10.2022 sa  dočasne nevarí v jedálni IPR zo zdravotných dôvodov zamestnancov kuchyne. Žiakom zabezpečíme obedy prostredníctvom externej firmy. Raňajky a desiata budú v normálnom režime, večere budú suché a vydávané počas obeda.

Obed sa vydáva v jedálni od 12.00 h do 12.50 h.

Pripomínam, že ak žiak nie je prítomný v škole alebo nemá záujem o obed, je potrebné sa odhlásiť deň dopredu do 12.00 h, nie je možné dodatočné oneskorené odhlasovanie. V prípade neodobratej stravy bude poplatok za jedlo strhnutý z kreditu žiaka v plnej výške.

Ospravedlňujem sa za vzniknutú situáciu, verím že nebude trvať dlhšie ako týždeň.

Mgr. Jana Chromíková