• 18. - 21. júna 2018

        • Z Á V E R E Č N É   S K Ú Š K Y

           

           

          žiakov  Strednej odbornej školy pre žiakov s telesným postihnutím,

          Mokrohájska cesta 1, Bratislava,

           

          v dňoch  17. - 19.  júna  2019

           

           

           

           

           

          I. Záverečné skúšky sa riadia:

           

          Zákonom č.245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov vyhláškou MŠ SR  č. 318/2008  Z. z. o ukončovaní štúdia na stredných školách.

           

           

          II. Skúšobné komisie

           

           

          Skúšobná komisia č. 1, 2, 3

           

           

           

          Predsedníčka:      Ing. Gabriela Čellárová

                                            Gymnázium

                                            Mokrohájska 3

                                            842 03  Bratislava

           

           

           

           

          Podpredseda:       Ľubomír  Á č

                                             hlavný majster praktického vyučovania

                                             SOŠ pre žiakov s telesným postihnutím

                                             Mokrohájska cesta 1, Bratislava

           

           

           

           

          Členovia:

           

           

          Skúšobná komisia  č. 1

           

          – učebný odbor  2466 H 02 mechanik opravár – stroje a zariadenia

                     

          Ing. Henrieta Mačicová                                       triedna učiteľka

          Karol Czíferi                                                             majster OV

          Ing. Henrieta Mačicová                                       učiteľka odborných predmetov  

          Ing. Ľubica Michalíková                                       učiteľka odborných predmetov

           

           

           

          Skúšobná komisia č. 2

           

          - učebný odbor 8545 H zlatník a klenotník

           

          Mgr. Henrieta Kováčová                               triedna učiteľka

          Ing.  Eva Oriešková                                         majsterka OV

          Ing. Henrieta Mačicová                                 učiteľka odborných predmetov

          Mgr. Eva Majerová                                            učiteľka odborných predmetov

           

           

                     

           

          Skúšobná komisia  č. 3

           

          – učebný odbor  2683 H 11 elektromechanik – silnoprúdová technika

                     

          Mgr. Henrieta Kováčová                                      triedna učiteľka

          Mgr. Magdaléna Neupauerová                         majsterka  OV

          Ing. Tibor Brziak, PhD.                                            učiteľ odborných predmetov  

          Ing. Silvester Krasňan                                             učiteľ odborných predmetov  

           

           

          III. Počet žiakov nahlásených k záverečným skúškam a Časový plán záverečných skúšok

           

           

          Názov

          učebného odboru, trieda

          Počet

          žiakov

          k ZS

          Skúšobná

          komisia

          Termín Písomnej časti ZS

          Termín Praktickej

          časti ZS

          Termín Ústnej

          časti ZS

          2466 H 02

          mechanik opravár –

          stroje zariadenia

          III. MO SZ

          8

          č. 1

          17. 06. 2019

           

          8.30 h

          18. 06. 2019

           

          7.30 h

          19. 06. 2019

           

          8.00 h

          8545 H

          Zlatník a klenotník

          III. ZK

          4

          č. 2

          17. 06. 2019

           

          8.30 h

          18. 06. 2019

           

          7.30 h

          19. 06. 2019

           

          11.00 h

          2683 H 11

          Elektromechanik

          - silnoprúdová technika

          III.E

          5

          č. 3

          17. 06. 2019

           

          8.30 h

          18. 06. 2019

           

          7.30 h

          19. 06. 2019

           

          13.00 h

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          IV. Organizačné zabezpečenie záverečných skúšok

           

          1. Témy na písomnú a ústnu časť záverečnej skúšky vypracujú učitelia odborných predmetov  

               v spolupráci s majstrami odbornej výchovy.

                                                                                                    T: 30. 04. 2019

                                                                                            Z:  Ing. Červená, ZR - TV                                                                                                                                      

          2.  Témy na praktickú časť záverečnej skúšky vypracujú majstri odbornej výcviku  v 

               spolupráci s učiteľmi odborných predmetov.                                                                    

                                                                                                    T:  30. 04. 2019

                                                                                                    Z:  p. Áč, hlavný MOV - PV

           

          3.  Témy na písomnú,  praktickú a ústnu časť záverečnej skúšky prerokujú predmetové komisie a

                odovzdajú na schválenie riaditeľke školy.                                      

                                                                                               T: 5. 05. 2019

                                                                                             Z: Ing. Červená, ZR – TV

                                                                                                  p. Áč, hlavný MOV – PV

           

           3b.  Menovanie členov skúšobnej komisie pre záverečnú skúšku.

                                                                                              T: 24. 05. 2019

                                                                                            Z: Ing. Červená, ZR – TV

                                                                                                p. Áč, hlavný MOV – PV

           

           

          4.  Klasifikačná porada  3. ročníkov sa uskutoční na úseku VMV v zasadacej miestnosti.

                                                                                                   

                                                                                                    T: 10. 06. 2019   o 13:30          

                                                                                                    Z: Mgr. Chromíková, riaditeľka SOŠ

           

           

           

          5.  Študijné voľno žiakov 3. ročníkov - príprava  na  záverečné skúšky.                               

                                                                                                   

                                                                                                    T: 12. 06. –14. 06. 2019

           

          6.  Prípravu a skompletizovanie dokumentácie pred začiatkom ZS zabezpečí úsek TV. 

               (Vysvedčenia,  protokoly o záverečnej skúške).

                                                                                               T: 14. 06. 2019

                                                                                               Z: Ing. Červená, ZR - TV         

           

                                                                                                   

          7.  Slávnostné otvorenie záverečných skúšok riaditeľkou a predsedom skúšobnej komisie sa

               uskutoční v zasadacej miestnosti /úsek VMV/ za prítomnosti všetkých žiakov a všetkých 

               členov skúšobných komisií.

                                                                                                    T: 17. 06. 2019 , 8.00 h

                                                                                                    Z: Ing. Červená, ZR – TV

                                                                                                    p. Áč, hlavný MOV - PV

           

           

          8.   Písomná časť záverečnej skúšky sa koná  17. 06. 2019 o 8.30 h  na úseku TV.

           

           

           

          9.   Praktická časť záverečnej skúšky sa koná   18. 06. 2019 v príslušných odborných

                  učebniach úseku Praktického vyučovania.

                                                        T: 18. 06. 2018 , 7.30 h                                           

                                                                                    Z:  p. Áč, hlavný MOV - PV

           

           

          10.  Ústna časť záverečnej skúšky sa koná 19. 06. 2019 vo vyznačených učebniach 

                 úseku TV podľa časového plánu. Výzdobu miestností na ústnu časť záverečnej skúšky

                 zabezpečí  úsek TV.

                                                                                                    T:  19. 06. 2019

                                                                                                    Z:  Ing. Červená, ZR - TV         

           

           

          11.   Občerstvenie pre skúšobnú komisiu zabezpečí úsek Praktického vyučovania.

                                                                                                   

                                                                                                    T:  19. 06. 2019

                                                                                                  Z: p. Áč, hlavný MOV - PV

           

           

          12.  Vypísanie a podpísanie výučných listov, vysvedčení a protokolov zabezpečia triedni

                 učitelia.

                                                                                                    T: 19. – 20. 06. 2019

                                                                                                    Z: Mgr. Chromíková, riaditeľka SOŠ

           

           

          13.   Slávnostné vyradenie absolventov bude 20. 06. 2018 o 10.00 h  v zasadacej miestnosti

                 (úsek VMV).                                     

                                                                                                  Z:  p. Áč, hlavný MOV - PV

                                                               Z:  Ing. Jakubová – majsterka OV

           

           

           

          14.  Výzdobu a ozvučenie zasadacej miestnosti k slávnostnému vyradeniu absolventov SOŠ      

                  zabezpečí úsek VMV.

                                                                                                    T:  20. 06. 2019

                                                                                                    Z:  PaedDr. Višňovská, ZR - VMV

                                                                                                                               

           

          15.   Archivovanie materiálov zo záverečných skúšok zabezpečí úsek TV a OV.

                                                                                                    T:  29. 06. 2018

                                                                                                    Z:  Ing. Červená, ZR - TV         

                                                                                                    Z:  p. Áč, hlavný MOV - PV

           

           

           

          Vypracoval: 

          Áč Ľubomír

          hlavný MOV

          Praktické vyučovanie

           

          Bratislava  15. 05. 2019

                                                                                                            Mgr. Jana Chromíková

                                                                           riaditeľka  SOŠ

           

    • Kontakty

      • Stredná odborná škola pre žiakov s telesným postihnutím
      • jana.chromikova@iprba.sk
      • 02/5920 9156, 02/5920 9107
      • Mokrohájska 1, 842 40 Bratislava 4
      • Inštitút pre pracovnú rehabilitáciu občanov so zdravotným postihnutím Mokrohájska č. 1 842 40 Bratislava IČO: 603 457 DIČ: 2020919153 DIČ DPH: nie sme platiteľom DPH Druh org.: Štátna rozpočtová organizácia Bankové spojenie: Štátna pokladnica Bratislava IBAN: SK73 8180 0000 0070 0010 3095 SWIFT/BIC: SPSRSKBA
    • Prihlásenie