• Deň otvorených dverí 9.2.2018

Pozývame Vás na Deň otvorených dverí v SOŠ pre žiakov s telesným postihnutím, Mokrohájska 1 v Bratislave, ktorý sa uskutoční v piatok 9.2.2018. Tešíme sa na stretnutie.

Otvoriť pozvánku

• LVVK

Lyžiarsko - sánkársko - turistický kurz

Lyžiarsko - sánkársko - turistický kurz sa na našej škole koná v dňoch 14.- 19.1.2018 (nedeľa - piatok).

Zraz : 14.1. 2018 o 12.30 h pred IPR, odchod o 13.00 h.

Príchod: 19.1.2018 o cca. 17.00 - 19.00 h

Miesto: Penzión Antares, Zuberec - Pribiské 742. Kontakt:

recepcia: +421 911 336 478

penzionantares2@gmail.com

www.penzionantares.sk

Dáta z programu aScSuplovanie boli aktualizované
  • Prezentácia našej školy na rôznych podujatiach - Burzy informácií a prezentácia stredných škôl

• Návšteva prezidentského paláca dňa 14.12.2017

Žiaci našej školy spolu s pedagogickými zamestnancami dňa 14.12.2017 absolvovali prehliadku prezidentského paláca, ktorá sa konala v rámci festivalu Taliansko – Slovenského priateľstva.

S pozdravom

• Prehliadka šperkov

V rámci 3.ročníka festivalu Taliansko - Slovenského priateľstva, ktorý sa konal v decembri 2017 v Bratislave sme predstavili šperky žiakov našej školy. V spolupráci so strednými školami z Hodruše Hámre a Lednických Rovní sme zorganizovali dňa 14.12.2017 módnu prehliadku. Festival sa konal pod záštitou Slovenského a Talianskeho veľvyslanectva a SARIO.

• Vianočné prázdniny a riaditeľské voľno 22.12.2017

Riaditeľka školy oznamuje, že dňa 22.12.2017 je udelené žiakom školy riaditeľské voľno.

Vianočné prázdniny sú od 23.12.2017 do 7.1.2018, vyučovanie začína 8.1.2018, učí sa podľa rozvrhu ako v párny týždeň. Príchod žiakov na internát je 7.1.2018.

Želám príjemné prežitie Vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2018.

Mgr. Jana Chromíková, riaditeľka školy

• BESEDA O FILME: NEHODNÍ ŽITIA?

Nehodní žitia? je nielen o návšteve koncentračného tábora v poľskom Osvienčime. Je pripomenutím si našej nedávnej histórie a upozornením, čo sa môže stať, ak my ako ľudia zlyháme. Rôzne prejavy extrémizmu, popieranie našej histórie sú totiž súčasťou našej spoločnosti. Ako sa na tento problém pozerajú mladí? Vieme sa ako ľudia poučiť z vlastných chýb alebo sa bude história opakovať? Viac sa dozviete v reportáži Mona Ščevovich: https://www.appday.tv/med…/poznaj-svoju-minulost-a-nezabudni

• Celoslovenská súťaž Expert Geniality Show

Naši žiaci sa dňa 30.11.2017 zúčastnili celoslovenskej súťaže Expert Geniality Show

• Návšteva výstavy BODY THE EXIBITION

Po dvojhodinovej prehliadke a odborného výkladu medikov výstavy: BODY THE EXIBITION (o ľudskom tele) v Inchebe sme odchádzali plné nadšenia a nabité novými informáciami a vedomosti.

• Exkurzia v salóne Medea

Nové kozmetické inšpirácie a trendy sme boli načerpať v kozmetickom salóne Medea. Ďakujeme pani Evičkej Boskovičovej za odborný výklad a exkurziu v salóne.

• Zábavný program

Srdečne Vás pozývame na zábavný program v stredu 6.12.2017 o 17:00 do jedálne IPR. O 18.00 privítame aj Mikuláša so sladkým prekvapením a následne tancom oslávime jeho meniny.

• OZNAM

Dňa 5.12. 2017 sa uskutoční odborná exkurzia pre žiačky III. Ko a IV. KO v Inchebe BODY THE EXIBITION  spojená s odborným výkladom.

• Burza informácií v Martine

V dňoch 21. a 22.11.2017  Ing. Monika Krsteva a  PaedDr. Ľubica Styanová reprezentovali našu školu na Burze informácií v Martine.

• Dňa 24.11. 2017 sa uskutoční odborná exkurzia pre žiačky II.Ko a III. Ko do kozmetického salónu Medea.

• 30. 10. 2017

V mesiaci október sa konala školská súťaž Zenit v elektronike a strojárstve pod záštitou ŠIOV. Do súťaže sa zapojilo celkovo 14 žiakov. Najlepší v kategórii A a B2 postupujú do krajského kola.

Umiestnenie víťazov:

Zenit v elektronike, kategória A, trieda III.MPS:
    1. Patrik Váha
    2. Denis Marko
    3. Martin Lederleitner

Zenit v elektronike, kategória B, trieda I.ME:
    1. Matúš Horváth
    2. Matej Benci
    3. Matej Skurka

Zenit v strojárstve, kategória B2, trieda II.MO:
    1. Ján Enriko Blaho
    2. Peter Kubík
    3. Matej Supek

Víťazom blahoželáme a držíme palce v krajskom a celoštátnom kole :-)

Do galérie Školská súťaž ZENIT boli pridané fotografie.