•

Prajeme Vám Veselé Vianočné sviatky, veľa zdravia, pohody, oddychu! Načerpajte nové sily a znovu sa stretneme v novom roku 2022!

praje

úsek VMV

• Katarínsky bedminton

•
          Akcia ,,Katarínsky bedminton" dopadla úspešne.
          Hralo sa na dva víťazné sety do 11, pričom vždy treba vyhrať minimálne o dva body.
          V prípade nerozhodného stavu 1:1 na sety, nasledoval, tretí rozhodujúci set.
          Medzi dievčatami bolo vyvrcholením finále medzi pani vychovávateľkou Sisou Vyslúžilovou a Nikol Knapíkovou.
          Víťazkou a teda zaslúžené
          1.miesto Nikola Knapíková
          2.miesto p. Silvia Vyslúžilová
          3.miesto Olinka Rabenseiferová
          4.miesto Lucia Bartošová

V chlapčenskej skupine sa odohralo viacero skvelých duelov. Vyzdvihol by som výkon Richarda Šteina a Adama Ščepku, ktorí sa od posledného turnaja výrazne zlepšili.
          Vo finále si zmerali sily Alex Rečka s Richardom Šteinom.

1.miesto Richard Štein
          2.miesto Alex Rečka
          3.miesto Aaron Rigler
          4.miesto Martin Tobiaš

Na záver by som sa všetkým rád poďakoval za účasť na turnaji, fair-play správanie, poriadok a pomoc pri organizovaní.

Imatrikulačný večierok - vítanie prvákov

Na známosť sa všetkým dáva, že sa chystá veľká sláva! Ak nám epidemiologická situácia a poveternostné podmienky dovolia, tak v utorok 12.10. o 16:00 v našom krásnom areáli privítame súčasných aj minuloročných prváčikov. Imatrikulácia sa minulý pandemický rok nekonala. Teraz by sme chceli, s rozostupmi a na čerstvom vzduchu, coroňákovi ukázať ako to u nás vyzeralo predtým, než prevrátil svet hore nohami. Držme si palce, nech to vyjde!

• Exkurzia do centra mesta - Cintorín Kozia Brána

• Dňa 11.11,2021 sa 16 našich žiakov a žiačok spolu s vychovávateľkami zúčastnilo návštevy Cintorína Kozia Brána pri príležitosti pamiatky zosnulých a sviatku Halloween. Žiaci hovoria že to bolo super!

• Projekt  Záložka do knihy spája školy

• Žiaci a žiačky  sa v mesiaci október, november venovali výrobe záložiek a kontaktovaniu našej partnerskej školy : Strednej Elektrotechnickej škole v Poprade. Záložky sa šili, paličkovali, kreslili a mali sme zábavu a učili sme sa o P. O. Hviezdoslavovi a B. S. Timrave.