• WOCABEE - naša najúspešnejšia trieda

• Súťažíme v jazykoch s WocaBee

Naša škola sa v druhej polovici októbra zapojila do štvrtého ročníka inovatívnej súťaže pre školy Jazykový WocaBee šampionát. Súťaž prebieha pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a súťaží sa online v aplikácii na učenie slovíčok s názvom WocaBee.

Žiaci sa v aplikácii učia novú slovnú zásobu vrátane výslovnosti moderným a veľmi efektívnym spôsobom.
          V súťaži sa hodnotí usilovnosť žiakov v učení cudzích jazykov, meraná počtom bodov získaných za precvičovanie slovíčok.
          Čím viac žiaci precvičujú, tým viac bodov (za správne odpovede) získajú a viac sa aj naučia. Každá trieda súťaží ako tím, takže v jazykoch sa zlepšujú skutočne všetci žiaci.

Žiaci súťažili v okresnom kole šampionátu,
          Všetky informácie o súťaži, ako aj jej priebežné výsledky sú k dispozícii na www.wocabee.app/sutaz

Tou najdôležitejšou výhrou však bude zlepšenie jazykových vedomostí našich žiakov a ich motivácia k učeniu jazykov, ktoré sú v dnešnej dobe mimoriadne dôležité. Sme veľmi radi, že aj na našej škole učíme cudzie jazyky inovatívnym spôsobom, ktorý prináša žiakom skutočné výsledky!

Naša najúspešnejšia trieda v súťaži v okresnom kole bola trieda I. ZK, ktorá získala 10 miesto vo všetkých okresoch Bratislavy.
          Momentálne prebieha krajské kolo.
          Držíme našim žiakom a žiačkam  v súťaži palce!

Ďakujeme OZ Bez Bariér, že nám poskytlo financie na úhradu poplatkov za našich žiakov v aplikácii Wocabee.

S pozdravom Petra Višňovská, učiteľka anglického jazyka