• Červené stužky

• Z histórie kampane Červené stužky na našej škole.

Otvoriť prezentáciu

Projekt: Červené stužky sú symbolom boja proti AIDS

Červené stužky sú symbolom 1. decembra – Svetového dňa boja proti AIDS.Červené stužky sú symbolom a názvom kampane boja proti AIDS, ktorú  pod záštitou Kancelárie WHO na Slovensku a s podporou mesta Žiliny organizuje Gymnázium sv. Františka z Assisi v Žiline.  Kampaň sa uskutočňuje pod odbornou garanciou viacerých odborných pracovísk na Slovensku a v zahraničí.

A Aktuálny problém?

I Individuálny problém?

D Dlhodobý problém?

S Spoločenský problém?

AIDS je celosvetový problém, ktorý sa dotýka aj Slovenska a každého jedného z nás.Sedemnásty ročník kampane Červené stužky, prebieha od 4. septembra 2023a vyvrcholí 1. decembra 2023 – na Svetový deň boja proti AIDS.

Do projektu sa zapája aj naša škola. Pripravujeme zaujímavé aktivity, do ktorých sa môžete všetci zapojiť.

Vítaní sú aj dobrovoľníci, ktorí by dobrej veci chceli pomôcť.

Prihlásiť sa môžete u PhDr. Bronislavy Vojtekovej a PaedDr. Petry Višňovskej